Новини та події

Що потрібно знати щоб правильно вибрати покрівельні матеріали? Універсальні поради, які пригодяться, щоб вибрати найкращі дахові матеріали.

Дах це не один лист шиферу чи металочерепиці, а цілий набір різних елементів:  комплектуючих, аксесуарів та інших елементів покрівлі. Потрібні насамперед якісні: утеплювач, підпокрівельні плівки, саморізи, ущільнювачі, вентилятори, мансардні вікна.

Основну роль, щоб вибрати підходящі покрівельні матеріали відіграє конструкція Вашого даху.

Покрівлі умовно поділяються на скатні та плоскі. Першому типу дахів підходять різні покрівельні матеріали: металочерепиця, шифер, бітумна черепиця, профнастил.

Для плоских покрівель вибір трохи обмежений, найчастіше використовуються м’які мембранні покрівельні матеріали.

В кожному індивідуальному випадку повинно використовуватися покриття відповідне конструкції покрівлі та її призначенню. Щоб вдало підібрати відповідні дахові матеріали, потрібно порівняти різні види покрівельних матеріалів та їх характеристики.

Металочерепиця Рівне.

До переваг металочерепиці відносять – тривалий термін експлуатації – до 50 років, невелику вагу (до 5 кг – 1м²), простий монтаж, архітектурно привабливий вигляд, а також екологічну безпеку матеріалу. Основною перевагою металочерепиці є стійкість до перепаду температур – витримує діапазон від -50°С дo +120°С.  Монтаж металочерепиці можна виконувати в будь-яких погодних умовах, як в спеку, так і в холод. Також металочерепиця має високий коефіцієнт міцності та гарну пластичність.

Бітумна черепиця.

Переваги: міцність, максимальний рівень гідроізоляції, зручність та маловідходність при монтажі, тривалий термін експлуатації. Черепиця складається з декількох технологічних шарів. Основою є склотканина просочена бітумом. Верхній шар – мінеральний термічно пофарбований гранулят, що має захисну та декоративну функції. Нижній шар – бітумна самоклеюча маса, що під дією сонця створює абсолютно водонепроникне дахове покриття. Широкий температурний режим ( від -50º до +110°С) черепиці збереже цілісність покриття за будь-яких погодних умов. Гарантійний термін експлуатації не менше 35 років.

Наша компанія допоможе Вам вибрати якісні та надійні покрівельні матеріали для Вашого даху.