Новини та події

Важливим елементом дахової системи виступає організоване відведення води з даху. Кожна споруда повинна бути захищеною від зовнішнього впливу вологи у вигляді талих чи дощових вод, котрі спрямовано подалі від споруди завдяки системам водовідведення. Завдячуючи професійним рішенням споруда матиме хороший вигляд та слугуватиме довгі роки.

Застосувавши водостоки можливо мінімізувати вплив дощової води на споруду, а зокрема стін та фундаменту. Система організованого водовідведення буде доцільною коли споруда більше одного поверху та висотою понад 3м.  Водовідведення включає в себе комплекс аксесуарів по збору, спрямуванню та відведенню води. Можливим є відведення води з даху як зовнішнє, так і внутрішнє.

В зоні густонаселеного міста важливим буде підвід водозливу до каналізаційних колекторів. Цей захід понизить ризик підтоплення споруди та збереже Ваші кошти.

Наша компанія допоможе підібрати якісні та надійні водозливи для покрівлі наступних виробників:

ПВХ (пластикові)- Marley, Profil , Hunter

на сталевій основі, захищеної комплексом захисних шарів та фарби – Struga

з благородних металів (мідь, титан та ін.) – ZAMBELLI

Кожен з перерахованих матеріалів мають ряд переваг, в тому чи іншому архітектурному рішенні здатні реалізувати задум архітектора. Різноманіття форм та кольорів не залишать осторонь будь-кого, дозволять підкреслити смаки та вподобання власника.

Ваш будинок слугуватиме довше завдячуючи правильному вибору відведення води з даху при будівництві.