Новини та події

Існує певна кількість чуток, так званих хибних уявлень, про покрівлі з металочерепиці, гарантовано хоча б одну вигадку про недоліки металевої покрівлі чули і Ви. Так і Ні. Наприклад, будуємо невелику господарську споруду або невелику альтанку, звісно немає потреби використовувати шар гідроізоляційної мембрани і утеплення мінеральної вати. Такі вимоги ставимо до будівлі і нам цього вистачить – зберігати речі або тимчасово сховатись від дощу або сонця. Такі споруди невисокі і неізольовані з прямим людським доступом до покрівлі в будь який час коли нам цікаво, а саме під час дощу – такий собі маленький барабанчик в дворі…
Ще простіше, можна уявити поведінку підвіконня метало пластикового вікна ззовні приміщення. Доступно кожному, хто міняв старі вікна на нові – тільки дощ, а в мене не одне вікно а десять, тобто десять зовнішніх підвіконь з металу – шумлять, що робити?
Мінімум, необхідно проклеїти звукоізолюючий шар, як варіант, поліетиленова підкладка для ламінату, максимум – гарна термоізоляція всього зовнішнього віконного відкосу , особливо зона підвіконня. Результат моментальний – перевірено і нескладно зробити.
Так для покрівлі з металу житлового будинку доцільно використати гідроізоляційну мембрану і шар тепло та звукоізоляції, щоб не біг конденсат з металочерепиці по кроквам, було тепло в будинку взимку та прохолодно влітку. Житлова будівля вище від господарських споруд і не має вільних доступів до покрівлі коли нам заманеться, а лише для спеціалістів. Метал на дахові ізольовано як мінімум одним шаром гідроізоляційної плівки та двома шарами утеплення – таки й не чути як воно там барабанить, тобто металочерепиця нічим не гірша по звуку від інших покрівельних матеріалів.
Як висновок, шумить не металочерепиця, не покрівельний матеріал, а конструкція покрівлі без утеплення і гідроізоляції. Наша компанія допоможе Вам вибрати якісні та надійні покрівельні матеріали для Вашого даху.