Новини та події

Можливо Так – для покрівлі з голого чорнового незахищеного металопрокату…
Категорично Ні – для металочерепиці з гарячим цинкуванням і всіма захисними шарами фарб та лаків…
Головне такий вислів або думку не можна застосувати до металочерепиці, або до будь якого продукту з металу взагалі, тому що існують різні типи захищених сплавів або металів із захистом від корозії і маємо чорнову необроблену сталь.
Наприклад, робимо невеликий навіс як прибудову, купуємо профільні труби та кутники на металобазі для каркасу навісу, аж раптом радять взяти гладкий чорновий метал товщиною 1,00мм або просто – оцинкований. А що дешево, прикрутите а з часом можна і пофарбувати каркас і накриття…
Наслідки – незахищений метал фарбувати надовго майже нереально, хоча і такому стані навіс з нефарбованого листа простоїть не один рік. Оцинкований метал набагато кращий, має хоча б мінімальний захист, але так само важко кольорувати по цинковій поверхні.
Як варіант, згадаємо старі будинки зі сталевою фальцевою покрівлею – де використовували цинковий або чорний метал. Так ржавіло, так негарно – але функціонально для захисту будинку і не на один десяток років, як можемо спостерігати.
Сьогодні немає металочерепиці з голого чорнового металу, виробник зацікавлений в якості покрівельного матеріалу. Використавши досвід минулих років та винаходи з обробки металів захисними шарами, створено металочерепицю, в якій чорнова сталь закрита шаром цинку та захисними лаками та фарбами.
Не один раз на запитання – чому вирішили купувати металочерепицю в нас? отримуєш відповідь – …ха… купили металочерепицю, різали болгаркою, залишки кинули в дворі за господою, два роки, так саме два роки лежить черепиця на дворі і не іржавіє…
Не акцентуємо – чим дозволено різати металочерепицю, а чим заборонено. Для когось найкращий спосіб перевірки металочерепиці – аналогічний до тестових лабораторій виробника – різані частини металу скласти на дослідній ділянці з подальшим річним оглядом.
Тобто, металочерепиця, як будівельний матеріал, як товар для покрівельних робіт при споруджені даху, має свою історію виготовлення та перевірок, саме тому виробник сталі надає десятирічну гарантію, а термін експлуатації покрівлі з металочерепиці сягає 50ти років.
Висновок – захищений цинком та фарбою метал як основа металочерепиці не іржавіє, за умов виконання монтажних робіт згідно інструкції виробника.