Новини та події

Так складно, я взагалі роблю покрівельні роботи вперше…
Ні, нескладно, а просто і надійно…
Надумане і хибне уявлення про металочерепицю як покрівельний матеріал. Професіональний покрівельник виконує роботи на покрівлі обраним вами покрівельним матеріалом і зауважує на складність монтажу лише за висоту будинку та конфігурацію даху, складніше працювати на будинках вище 2го поверху, або на покрівлях з ламаними площинами.
Складний монтаж металочерепиці? Дорогий монтаж металочерепиці? Як довго виконують роботи на покрівлі при монтажі металочерепиці? Поставте ці запитання будь якому майстру з покрівельних робіт…
Відповіді та факти – монтаж одного квадратного метра металочерепиці умовно 100 грн., монтаж бітумної черепиці близько 135 грн., монтаж натуральної глиняної черепиці 180 грн.
Ймовірно, де складніший монтаж покрівельного матеріалу, там й вища вартість робіт, а не навпаки.
Крім того не один дах не зможе існувати без якісної основи, а металочерепиця є найлегшим з сьогоднішніх покрівельних матеріалів, як наслідок найменші затрати на крокви та деревину.
Металочерепиця замовляється в розміри під кожну покрівлю листами різної довжини від 0,80 до 5,50 метрів. Бітумна черепиця і натуральна черепиця є штучними нерозмірними матеріалами, приблизно один лист бітумної черепиці складає 0,15 кв.м., а глиняної черепиці 0,09 кв.м.
Тобто покрівлю в сто квадратів можна накрити з двадцяти 5-ти метрових листів металочерепиці за один день при готових кроквах, тоді як бітумна черепиця вимагає додаткового монтажу фанери або вологостійкої плити по всій поверхні даху, а натуральна глиняна черепиця вкладається лише з точним розрахунком розміщення кожної плитки.
Як результат, визначено, що металочерепицю обирають не тільки як надійне завершення даху, але й як простий і помірний за вартістю та терміном монтажних робіт покрівельний матеріал.