Новини та події

Бітумна черепиця – сучасний покрівельний матеріал з довгою історією, що користується великою популярністю при будівництві приватних будинків і виробничих будівель. Властивості бітумної черепиці в поєднанні з доступною ціною роблять її незамінним будівельним матеріалом, що забезпечує відмінні експлуатаційні характеристики будівель. Ми розповімо, як роблять бітумну черепицю, з чого вона складається і які компанії виробляють найкращу черепицю.
Саме завдяки експлуатаційними властивостями бітумна черепиця зайняла лідируюче місце на ринку покрівельних матеріалів. Термін її служби може складати до 50-ти, а у деяких виробників до 60-ти років. Така довговічність досягається завдяки високій стійкості черепиці до атмосферних опадів всіх типів і перепадів температур.
Споживачам черепиця поставляється у вигляді стандартних аркушів розміром 1х0,33 м. Листи упаковані в пачки. Вага кожної пачки в залежності від моделі черепиці може варіюватися від 25-ти до 38-ми кг. Більш важкі листи зазвичай бувають у тришарової якісної черепиці, що має додаткову бітумну просочення.
Гідроізоляційні властивості бітумної черепиці забезпечуються за рахунок утворення цілісного щільного покриття, яке навіть в місцях стиків полотна герметизується прошарками в’язкого сполучного матеріалу. Звукоізолюючі властивості черепиці безпосередньо залежать від товщини покриття, але в цілому вони набагато вище, ніж у інших покрівельних матеріалів, наприклад, металевої покрівлі.
Незважаючи на те, що бітум відноситься до горючих матеріалів, базальтова посипка бітумної черепиці захищає його від займання і поширення полум’я і, як наслідок, в рази підвищує вогнетривкість матеріалу. За естетичним характеристикам бітумна черепиця є одним з найпривабливіших покрівельних матеріалів. Виробники постійно розробляють нові колекції, здатні задовольнити смаки самого прискіпливого дизайнера або архітектора. До того ж, завдяки стійкості до атмосферних впливів, зовнішній вигляд черепиці зберігається дуже довго.