Новини та події

До початку 2000-х років ринок бітумної черепиці формувався тільки за рахунок зарубіжних поставок. Ситуація змінилася з введенням в дію двох великих підприємств компанії «Завод Шінглас», що входить в корпорацію «ТехноНІКОЛЬ», і «Тегола Руфінг Продактс».

Що стосується імпорту м’якої черепиці, то 88% від його загального обсягу припадає на Фінляндію, близько 6% на США, незначні поставки здійснюються з Бельгії, Італії та інших країн. Ціни на бітумну черепицю залежать від виробника, якості продукції, її марки і виду і можуть коливатися  від 452,55 грн до 5082 грн за м².

Tegola (Тегола), Італія

Компанія Tegola розпочала свою діяльність з 1979 року в Італії, виробництво гнучкої черепиці було розпочато в 2004 році. В даний час компанія має 14 заводів в декількох країнах світу. Все виробництво на підприємствах ведеться на високотехнологічному обладнанні і повністю автоматизовано, що гарантує високу якість черепиці.

IKO, Бельгія / Канада

Компанія IKO була заснована в Канаді в 1951 році, а в 1972 році в Бельгії нею був відкритий перший завод з випуску гнучкої черепиці. Відмінна риса компанії – повний замкнутий цикл виробництва продукції, включаючи виготовлення грануляту і окислення бітуму. Гнучка черепиця випускається в серіях Classic (одношарова), Premium (двошаровий) і Shield (дизайнерська самоклеящаяся).

Kerabit, Фінляндія

Виробництво рулонних покрівельних матеріалів під маркою Kerabit почалося в 1920 році. На сьогоднішній день випускається чотири серії бітумної черепиці – L, S, K, K-трійка. В основі черепиці знаходиться посилене скловолокно і модифікований бітум.

Вибір бітумної черепиці на ринку досить великий, і тим не менш необхідно дуже уважно ставитися до того, у кого вона купується. Черепиця є затребуваним товаром, що має досить високу вартість, а покупка неякісного продукту від маловідомої фірми може привести до додаткових витрат на демонтаж покрівлі, придбання нової партії черепиці та повторної укладанні.