Новини та події

Для якісного влаштування покрівлі лише правильного укладання покрівельного матеріалу недостатньо – треба подбати і про міцну ізоляцію найбільш проблемних місць, таких як ділянки розташування додаткових деталей, заклепок, стиків. Щоб це забезпечити використовують спеціальний покрівельний герметик. В перекладі на українську слово “герметик” означає “насухо”. Тобто, за допомогою герметика Ви зможете захистити свою крівлю і зберегти їй декілька років життя.

Сам же герметик є в’язким, пастоподібним з рідкою консистенцією. Його можна назвати матеріалом нового покоління, адже його перевагами є еластичність, міцність та надійність. Та найбільшою перевагою герметика є  його водонепроникність. Для того, щоб обрати герметик потрібно звертати увагу на тип поверхні, для якої він буде використовуватись.

Важливо не забувати про те, що щілини бувають не тільки всередині, а й зовні приміщення. І якщо тріщини утворилися на даху і при опадах туди потрапляє волога – потрібно негайно купити спеціальний покрівельний герметик і підлатати дах, щоб уникнути незапланованого ремонту.

Покрівельний герметик зроблений на основі бітуму, завдяки якому його можна класти на вологі поверхні. Термін служби герметика для покрівлі, пише – 15-20 років при температурі від -50 до + 150 ° С. Але, незважаючи на невибагливість покрівельного герметика, класти його краще при плюсовій температурі, тонкими шарами (щоб він швидше висох). Для повного висихання «покрівельного лікаря» необхідно близько двох тижнів. Витрати так само, як і у інших герметиків, залежить від величини тріщин. А ціна герметика для покрівлі, як найчастіше сьогодні буває, – головним чином залежить від фірми-виробника.

Не обійтися без покрівельного герметика і при вирішенні інших проблем, скажімо, при осіданні будинку стіни і фундамент дає невеликі тріщини. Їх можна залатати. Найкраще – будівельним або фасадним герметиком. Що стосується останнього – з ним складнощів немає: він виключно бітумний (тобто його основу складає бітум). Такий герметик можна класти на вологі поверхні. Адже бітум, як відомо, не боїться води і при укладанні на вологу поверхню добре прилипає до неї, хоча якщо герметик сумнівного виробника, то краще все-таки використовувати в суху погоду.

Для ремонту фундаменту і стін потрібно використовувати бітумний герметик. А полібутіловий придатний для закладення швів в каналізаційних системах, теплицях. Бітумний герметик можна застосовувати в житлових приміщеннях, тому що він виділяє шкідливі речовини. Фасадний герметик протягом 48 годин утворює кірочку, але не твердне повністю. До повного затвердіння має пройти мінімум два тижні. Скільки буде сохнути герметик – залежить також від погодних умов. Чим ще хороші будівельні покрівельні герметики – це тим, що в їх склад входять протигрибкові компоненти, які чудовозахищають від гнилі.